Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Четвер, 2024-06-20, 9:14 PM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Жовтень » 11 » Зустріч з патрульною поліцією
2:16 PM
Зустріч з патрульною поліцією

Зустріч з патрульною поліцією

  Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.
  З метою виховання і формування позитивного ставлення до вимог безпеки учасників дорожнього руху, обґрунтування важливості дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі задля збереження життя та здоров'я школярів, забезпечення передумов для зменшення рівня травмування учнів та запобігання створення аварійних ситуацій на дорогах Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради спільно з Управлінням інфраструктури Полтавської обласної державної адміністрації із залученням інспекторів зі зв’язків із громадськістю Управління патрульної поліції в рамках обласної Програми „Підвищення рівня безпеки дорожнього руху” провели захід „Пов’яжи стрічку”.
  Діти були активними учасниками ситуативних завдань, змагалися в знаннях дорожніх знаків. Захід поглибив знання вихованців у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань правил дорожнього руху. 
  Вихованцям було вручено світловідбивні засоби. Із позитивними емоціями діти залишали захід. Дорослі сподіваються, що отримані знання застосовуватимуться учнями на практиці.

Переглядів: 349 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0