Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Четвер, 2024-07-25, 10:58 AM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Травень » 14

Кубок України з радіозв’язку на коротких хвилях

  З 10 по 12 травня 2019 року в м. Остер Чернігівської області пройшов Кубок України з радіозв’язку на коротких хвилях (КХ), ультракоротких хвилях (УКХ), швидкісної радіотелеграфії (ШРТ) та комп’ютерної програми "Morse Runner" серед юнаків та юніорів. Вісім команд України, які прибули на змагання, вдячні за гостинний прийом, організацію та проведення Кубку: дитячо-юнацька спортивна школа «Віраж» м. Київ, Остерська станція юних техніків, Херсонський міжшкільний навчально-виробничий комбінат, Херсонський Центр позашкільної роботи, БДЮТ м. Покров Дніпропетровської області, Станція юних техніків м. Волноваха Донецької області, Шепетівський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді та Диканський районний БДЮТ, який ... Читати далі »

Переглядів: 440 | Додав: poltavaman | Дата: 2019-05-14

Обласні авіазмагання (кордові моделі)

   03–04 травня 2019 року на базі Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти були проведені обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі). 
   Змагання проводились з метою подальшого розвитку та вдосконалення науково-технічної творчості, збільшення мережі авіамодельних гуртків у школах та позашкільних закладах, популяризації авіамодельного спорту, обміну досвідом роботи по організації творчої технічної самодіяльності учнівської молоді, підвищення рівня трудової та професійної підготовки учнів, розвитку творчої діяльності, науково-конструкторської та дослідницької роботи.
  В змаганнях брали участь команди від Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти, Полтавського ОЦНТТУМ ПОР.
&nbs ... Читати далі »

Переглядів: 332 | Додав: poltavaman | Дата: 2019-05-14