Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Четвер, 2024-07-25, 9:13 AM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Листопад » 21

Обласна методична рада директорів закладів позашкільної та загальної середньої освіти

   На виконання плану роботи Полтавського обласного центру науково-технічної творчості  учнівської молоді Полтавської обласної ради на 2019 рік на базі освітнього закладу 13 – 14 листопада було проведено засідання обласної методичної ради директорів закладів позашкільної освіти: районних, міських СЮТ, центрів позашкільної освіти, Будинків дитячої та юнацької творчості Центрів дитячої та юнацької творчості, а також закладі ... Читати далі »

Переглядів: 486 | Додав: poltavaman | Дата: 2019-11-21

Всеукраїнський семінар-практикум
з початкового технічного моделювання

  13 листопада 2019 року на базі Центру технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Дарницького району м. Києва відбувся цікавий і високоякісний Всеукраїнський семінар-практикум "Інноваційні підходи до занять з початкового технічного моделювання". 
  У роботі цього семінару взяли участь 46 педагогів з освітніх закладів України на базі яких діють гуртки початково-технічного профілю науково-технічного напряму позашкільної освіти. 
Надзвичайно гостинним и майстерним був колектив Центру технічної творчості та професійної орієнтації шкільної молоді Дарницького району на чолі з директором Оленою Антоновою який презентував роботу закладу і зміг організувати зручні гнучкі умови для роботи лек ... Читати далі »

Переглядів: 358 | Додав: poltavaman | Дата: 2019-11-21

„Щастя розміром в долоньку” 

12 листопада в Полтавському міському будинку культури відбувся благодійний концерт „Щастя розміром в долоньку” до Всесвітнього дня передчасно народжених дітей. 
  Перед благодійним концертом в холі міського будинку культури відбувся благодійний ярмарок. 
  Свої роботи для ярмарку надали вихованці гуртків студії „Керамік” під керівництвом Ардашевої І.М. та Матвієнко І.А. Це були керамічні заготовки, які вже пройшли термообробку в печі і потребують тільки розфарбування.
  Гості заходу могли придбати різноманітні прикраси handmade, а також картини, ковдри, глиняні вироби, ляльки-мотанки та багато іншого.
На зібрані кошти придбають нову фототерапевтичну лампу для передчасно народжених дітей, яка коштує & ... Читати далі »

Переглядів: 395 | Додав: poltavaman | Дата: 2019-11-21