Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Четвер, 2024-06-20, 10:35 PM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2020 » Вересень » 17

Профорієнтаційна робота

  11 вересня 2020 року Полтавський ОЦНТТУМ ПОР проводив профорієнтаційну роботу із запрошення учнівської молоді до навчання в гуртках. В районі ЗЗСО №5 були представлені виставкові експонати і роботи вихованців гуртків різних напрямків. За допомогою музичного супроводу і банерної реклами мешканцям міста були представлені різноманітні напрямки гурткової роботи.
   Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді ПОР продовжує набір учнівської молоді до навчання в гуртках науково-технічного, спортивно-технічного та ужитково-декоративного напрямів
  Ми розкриваємо дитячі таланти, допомагаємо у навчанні, розвиваємо конструкторські навики, вчимося дружити і допомагати друзям.
   Завжди раді бачити дітей у нашій технічній родині! ... Читати далі »

Переглядів: 201 | Додав: poltavaman | Дата: 2020-09-17

Співпраця з Андріївською ЗСШ

  Полтавський ОЦНТТУМ ПОР продовжує розширювати співпрацю із закладами освіти області. 10 вересня 2020 року педагогічні працівники Полтавського ОЦНТТУМ ПОР проводили  профорієнтаційну роботу у Андріївській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті I-II ступенів Новосанжарського району Полтавської обласної ради
Учні школи із захопленням познайомилися з роботою гуртків робототехніки, радіопеленгації та юних аматорів радіозв’язку. 
  Тепер на базі Андріївської ЗСШ почнуть свою роботу гуртки науково-технічного напряму.

... Читати далі »

Переглядів: 168 | Додав: poltavaman | Дата: 2020-09-17

Вивчення роботи Corel Draw

   9 вересня у Полтавському ОЦНТТУМ ПОР проходив майстер-клас з вивчення роботи графічного редактора Coral Draw. В цій програмі можна створювати різні графічні об’єкти у векторній графіці. Це означає, що при збільшенні масштабу (розміру) зображення не втрачатиме якість візуального відтворення. Для керівників гуртків Ігор Анатолійович провів початкове заняття з основ роботи в даній програмі, розглянув приклади створення простих об’єктів та їх перетворення. Даний майстер-клас стане в пригоді для керівників гуртків під час створення методичних розробок, технологічних карток для вихованців гуртків та колег з інших гуртків.

... Читати далі »

Переглядів: 179 | Додав: poltavaman | Дата: 2020-09-17