Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Субота, 2024-07-13, 10:24 PM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Травень » 26 » Обласні змагання з авіамодельного спорту
8:05 PM
Обласні змагання з авіамодельного спорту

Обласні змагання з авіамодельного спорту

   Згідно з планом роботи Полтавського ОЦНТТУМ на 2019 рік 17–19 травня 2019 року в с. Марківка Полтавського району Полтавським ОЦНТТУМ ПОР проводились обласні змагання з авіамодельного спорту: вільнолітаючі, радіокеровані моделі.
  У змаганнях брали участь команди Полтавського ОЦНТТУМ ПОР (10 учасників), Гадяцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості (5 учасників), Позашкільного навчального закладу центр дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області (3 учасники), Великобагачанської Станції юних техніків (4 учасники), Комунального закладу „Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості” Полтавської міської ради (3 учасника), Кременчуцького міського центру позашкільної освіти (2 учасника), закладу загальної середньої освіти Новотагамлицького ліцею Машівської селищної ради (4 учасника), всього – 31 учасник із 7 команд.
  Даний захід проводився з метою подальшого розвитку та вдосконалення науково-технічної творчості, збільшення мережі авіамодельних гуртків у закладах загальної середньої освіти та закладах позашкільної освіти, популяризації авіамодельного спорту, обміну досвідом роботи по організації творчої технічної самодіяльності учнівської молоді, підвищення рівня трудової та професійної підготовки учнів, розвитку творчої діяльності, науково-конструкторської та дослідницької роботи.
Програмою змагань було передбачено:
- проведення стендової оцінки авіамоделей напівкопій,
- особисто-командна першість авіамоделей з класів:
вільнолітаючі:
- планер F-1-A; (старша вікова група);
- літак F-1-G (гумомоторні моделі, вага мотору 10 г);
- планер F-1-Н;
- літак F-1-В (гумомоторні моделі, вага мотору 30 г), (старша вікова група);
- таймерний літак F-1-Р (об'єм двигуна 1,0 - 1,5 см3);
радіокеровані:
- пілотажні моделі літаків F-3-А;
- радіокеровані моделі-копії та напівкопії літаків F-4-В;
- гоночні радіокеровані моделі літаків F-5-D;
- радіокеровані літаки „Повітряного бою”.
   Переможці в командному заліку визначалися за найбільшою сумою шести кращих результатів особистої першості спортсменів, що виступають в командному заліку.
  Переможці в кожному класі змагань визначалися за найбільшою сумою балів.
  За підсумками обласних змагань нагороджено переможців:

в класі „Вільнолітаючі авіамоделі”:

Планери класу F-1-H:
1 місце – Гнилосир Дем'ян, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР;
2 місце – Литвиненко Олексій, Гадяцький районний БДЮТ;
3 місце – Пономаренко Олександр, Гадяцький районний БДЮТ.

Гумомоторні класу F-1-G:
1 місце – Бондаревський Максим, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР;
2 місце – Павлик Ярослав, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР;
3 місце – Радько Олександр, Великобагачанська СЮТ.

Гумомоторні класу F-1-В:
1 місце – Козирьов Максим, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР;
2 місце – Сень Богдан, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР;
3 місце – Лаврик Дмитро, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР.

Планери класу F-1-А:
1 місце – Мельниченко Назарій, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР;
2 місце – Ярошенко Дмитро, Кременчуцький МЦПО;
3 місце – Вишинський Дмитро, Великобагачанська СЮТ.

Таймерні моделі класу F-1-Р:
1 місце – Круглов Адріан, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР;
2 місце – Бутенко Демид, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР;
3 місце – Вербовий Роман, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР.

в класі „Радіокеровані авіамоделі”:

Пілотажні моделі F-3-A:
1 місце – Бондаревський Максим, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР;
2 місце – Ткач Олег, Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості;
3 місце – Гнилосир Дем'ян, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР.

Копії та напівкопії F-4-B:
1 місце – Гнилосир Дем’ян, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР;
2 місце – Бондаревський Максим, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР;
3 місце – Берус Кирило, Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості.

Гоночні авіамоделі F-5-D:
1 місце – Гнилосир Дем’ян (пілот), Полтавський ОЦНТТУМ ПОР;
1 місце – Бондаревський Максим (механік), Полтавський ОЦНТТУМ ПОР;
2 місце – Ткач Олег (пілот), Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості;
2 місце – Берус Кирило (механік), Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості;
3 місце – Козирьов Максим (пілот), Полтавський ОЦНТТУМ ПОР;
3 місце – Лаврик Дмитро (механік), Полтавський ОЦНТТУМ ПОР.

Авіамоделі повітряного бою:
1 місце – Гнилосир Дем’ян (пілот), Полтавський ОЦНТТУМ ПОР;
1 місце – Бондаревський Максим (механік), Полтавський ОЦНТТУМ ПОР;
2 місце – Козирьов Максим (пілот), Полтавський ОЦНТТУМ ПОР;
2 місце – Павлик Ярослав (механік), Полтавський ОЦНТТУМ ПОР;
3 місце – Ткач Олег (пілот), Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості;
3 місце – Берус Кирило (механік), Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості. 

В командному заліку нагороджено переможців і призерів обласних змагань:

в класі „Вільнолітаючі авіамоделі”:

1 місце – Полтавський ОЦНТТУМ ПОР;
2 місце – Кременчуцький міський центр позашкільної освіти;
2 місце – Великобагачанська СЮТ;
3 місце – Гадяцький районний Будинок дитячої та юнацької творчості.

в класі „Радіокеровані авіамоделі”:

1 місце – Полтавський ОЦНТТУМ ПОР;
2 місце – Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості.

 

Переглядів: 555 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0