Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Четвер, 2024-07-25, 11:47 AM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Листопад » 4 » Обласний конкурс з інформаційних технологій
9:44 AM
Обласний конкурс з інформаційних технологій

Обласний конкурс з інформаційних технологій

  Полтавським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради 29 – 30 жовтня 2019 року був проведений обласний відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій.
  В ньому брали участь делегації від Полтавського навчально-виховного комплексу №16 Полтавської міської ради, Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради, Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради, Лютенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу М.Л. Величая Гадяцької районної ради, Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Кременчуцької міської ради Полтавської області, Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 Полтавської міської ради, Полтавського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, Лубенської міської станції юних техніків і натуралістів, Глобинського районного Центру дитячої та юнацької творчості, Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому коледжі імені А.С. Макаренка, Опорного закладу „Диканський НВК імені М.В. Гоголя”, Полтавського міського центру позашкільної освіти, Комунального закладу „Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області”, Карлівської районної Станції юних техніків, Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради Полтавської області, Гребінківської Станції юних техніків, Полтавського політехнічного коледжу Національного технічного університету „Харківський політехнічний інститут” (38 учасників).
  Конкурс проводився з метою стимулювання інтересу дітей до поглибленого вивчення інформаційних технологій, поширення і впровадження сучасних прийомів і методів навчання в навчально-виховний процес гуртків інформаційно-технічного профілю, виявлення обдарованої молоді та надання їй допомоги у виборі професії, залучення професорсько-викладацького складу, наукових працівників, аспірантів, студентів закладів вищої освіти та науки України до роботи з учнівською молоддю в галузі інформаційних технологій.
Програмою Конкурсу було передбачено виконання конкурсних завдань і проведення захисту домашніх завдань у номінаціях: „Програмування”, „Веб-дизайн”, „Офіс-менеджмент”.
  За результатами обласного відкритого конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації було нагороджено переможців та призерів у номінаціях:

„Програмування”

І місце

Дорошенко Ігор, учень 11 класу Полтавського навчально-виховного комплексу №16 Полтавської міської ради,
Яровий Денис, учень 11 класу Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 Полтавської міської ради.

ІІ місце

Гребінченко Максим, учень 11 класу Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради,
Кишинець Владислав, студент 25 групи Полтавського політехнічного коледжу Національного технічного університету „Харківський політехнічний інститут”.

ІІІ місце

Кривенко Владислав, учень 8 класу Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 Полтавської міської ради.

„Веб-дизайн”

І місце

Горелик Костянтин, учень 9 класу Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 Полтавської міської ради,
Федоровський Олександр, учень 11 класу Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому коледжі 
імені А.С. Макаренка, 
Бабич Ангеліна, студентка 25 групи Полтавського політехнічного коледжу Національного технічного університету „Харківський політехнічний інститут”.

ІІ місце

Матяш Володимир, учень 11 класу Полтавського навчально-виховного комплексу №16 Полтавської міської ради,
Барабаш Вячеслав, учень 11 класу Лютенської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу М.Л. Величая Гадяцької районної ради,
Шевченко Олексій, учень 10 класу опорного закладу „Диканський НВК імені М.В. Гоголя”.

ІІІ місце

Чмихалов Руслан, учень 11 класу Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради,
Мовчан Єгор, вихованець Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Кременчуцької міської ради Полтавської області,
Хоменко Артем, учень 9 класу Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 Полтавської міської ради,
Варава Роман, учень 11 класу комунального закладу „Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області”.

„Офіс-менеджмент”

І місце

Артюх Ольга, учениця 11 класу Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів №1 
імені Олени Пчілки Гадяцької міської ради,
Вовнянко Людмила, учениця 11 класу Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради,
Палкіна Анастасія, учениця 11 класу Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів при Кременчуцькому коледжі імені А.С. Макаренка,
Бібік Ірина, учениця 10 класу опорного закладу „Диканський НВК 
імені М.В. Гоголя”,
Аралова Анастасія, учениця 9 класу комунального закладу „Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області”,
Гриценко Іван, учень 10 класу Пирятинського ліцею Пирятинської міської ради Полтавської області.

ІІ місце

Биндас Ілля, учень 10 класу Полтавського навчально-виховного комплексу №16 Полтавської міської ради,
Мацюцький Владислав, учень 11 класу Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка Полтавської обласної ради,
Клех Роман, вихованець Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Кременчуцької міської ради Полтавської області,
Кальник Дмитро, учень 9 класу Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 Полтавської міської ради,
Лапіна Софія, учениця 10 класу Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 Полтавської міської ради,
Галущенко Денис, вихованець Полтавського районного Будинку дитячої та юнацької творчості,
Скрипченко Анастасія, вихованка Полтавського міського центру позашкільної освіти,
Тищенко Олександр, учень 10 класу комунального закладу „Розсошенська гімназія Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області”,
Мілька Владислав, студент 24 групи Полтавського політехнічного коледжу Національного технічного університету „Харківський політехнічний інститут”.

ІІІ місце

Будяков Дмитро, учень 10 класу Лютенської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу М.Л. Величая Гадяцької районної ради,
Ріжко Володимир, вихованець Лубенської міської станції юних техніків і натуралістів,
Ковтун Ольга, вихованка Глобинського районного Центру дитячої та юнацької творчості,
Лихопуд Владислав, вихованець Глобинського районного Центру дитячої та юнацької творчості,
Наконечний Станіслав, вихованець Карлівської районної станції юних техніків Полтавської області,
Семиволос Артем, вихованець Гребінківської Станції юних техніків Полтавської області,
Розанов Олександр, вихованець Гребінківської Станції юних техніків Полтавської області,
Мельник Максим, вихованець Гребінківської Станції юних техніків Полтавської області.

Переглядів: 567 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0