Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
Полтавської обласної ради

36014, м. Полтава, вул. Покровська, 38, тел.: (0532)56-24-85; 50-04-51

e-mail: poltavaocnttum@ukr.net

Четвер, 2024-07-25, 12:43 PM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Листопад » 22 » Обласний конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання
3:43 PM
Обласний конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання

Обласний конкурс-змагання
з радіоелектронного конструювання

   18–19 листопада 2019 року був проведений обласний конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання.
   Конкурс проводився на базі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради. В ньому брали участь делегації від Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти, Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер”, Лубенської міської станції юних техніків і натуралістів, Карлівської районної Станції юних техніків, Станції юних техніків м. Миргород, Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради (13 учасників).
  Конкурс проводився з метою стимулювання творчого, інтелектуального, духовного, фізичного розвитку, зростання технічної майстерності учнівської молоді та задоволення її потреб в творчій самореалізації; поглиблення технічних знань в галузі вітчизняної та світової радіотехніки; пропаганди та популяризації технічних видів спорту серед учнівської та студентської молоді України; сприяння створенню, розвитку та збереженню мережі гуртків радіоконструювання в закладах позашкільної освіти.
   Програмою Конкурсу було передбачено теоретичний залік, розробка друкованої плати, монтаж радіоелектронного пристрою в молодшій та старшій вікових групах.
   За підсумками було нагороджено дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації переможців та призерів обласного конкурсу-змагання з радіоелектронного конструювання особистому заліку (підсумковий наказ ДОН від 21.11.2019  №409):

Старша вікова група
Номінація „Теоретичний залік”

І місце
Ріжко Володимир, вихованець Лубенської міської Станції юних техніків та натуралістів.

ІІ місце
Савельєв Максим, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

ІІІ місце
Отяковський Олексій, вихованець Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер”;
Замарін Дмитро, вихованець Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти.

Номінація „Розробка друкованої плати
та монтаж радіоелектронного пристрою”

І місце
Ріжко Володимир, вихованець Лубенської міської Станції юних техніків та натуралістів.

ІІ місце
Замарін Дмитро, вихованець Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти.

ІІІ місце
Отяковський Олексій, вихованець Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер”.

Особиста першість (комплексний залік)

І місце
Ріжко Володимир, вихованець Лубенської міської Станції юних техніків та натуралістів.

ІІ місце
Замарін Дмитро, вихованець Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти;
Отяковський Олексій, вихованець Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер”.

Молодша вікова група
Номінація „Теоретичний залік”

І місце
Кізілов Дмитро, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради;
Лактіонов Юрій, вихованець Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер”.

ІІ місце
Букін Дмитро, вихованець Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти;
Коваленко Іван, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради;

ІІІ місце
П᾿ятак Олександр, вихованець Лубенської міської Станції юних техніків та натуралістів;
Прасол Максим, вихованець Станції юних техніків м. Миргород;
Горбатенко Ростислав, Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

Номінація „Розробка друкованої плати
та монтаж радіоелектронного пристрою”

І місце
Лактіонов Юрій, вихованець Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер”;
Кізілов Дмитро, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

ІІ місце
Букін Дмитро, вихованець Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти;
П᾿ятак Олександр, вихованець Лубенської міської Станції юних техніків та натуралістів;
Прасол Максим, вихованець Станції юних техніків м. Миргород.

ІІІ місце
Коваленко Іван, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради;
Білокінь Ілля, вихованець Карлівської районної Станції юних техніків.

Особиста першість (комплексний залік)

І місце
Кізілов Дмитро, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради;
Лактіонов Юрій, вихованець Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти „Лідер”.

ІІ місце
Букін Дмитро, вихованець Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти; 
П᾿ятак Олександр, вихованець Лубенської міської Станції юних техніків та натуралістів; 
Прасол Максим, вихованець Станції юних техніків м. Миргород.

ІІІ місце
Коваленко Іван, вихованець Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради;
Білокінь Ілля, вихованець Карлівської районної Станції юних техніків.

Переможці та призери обласного конкурсу-змагання з радіоелектронного конструювання в командному заліку

І місце
Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради.

ІІ місце
Кременчуцький міський Центр позашкільної освіти „Лідер”;
Лубенська міська Станція юних техніків та натуралістів.

ІІІ місце
Кременчуцький міський Центр позашкільної освіти.

Переглядів: 474 | Додав: poltavaman | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0